HAKKIMIZDA

Hakkımızda

ÇUBUK ULUS KARDEŞLER TURŞUCULUK;2000'li yılların başından itibaren sektörün içinde yer almıştır. ilk etapta müstahsil olarak   tarlalarında yetiştirdiği  ürünlerini mamül hale dönüştürmeden pazarladığı halde  2006 yılından itibaren Muhittin, Kadir ve Çetin ULUS kardeşler  kendi üretim tesislerini kurarak sektördeki yerini almışlardır. 

Kuruluşumuzun MİSYONU: Çubuk Turşularını aslına uygun bir şekilde, bol çeşit  kaliteli üretim, güçlü pazarlama ağı ve de uygun fiyatlarla  tüketiciye ulaştırmak.
VİZYONUMUZ:Ürün ve hizmet kalitesinde "NATUREL ÇUBUK ULUS TURŞULARI" ismine layık sektörde söz sahibi haline gelmektir.

Yukarıda sunulan misyon ve vizyona uygun bir tarzda çıktığımız bu yolda; Hammadde temini, üretime dönüştürmek ve pazarlama kanalları oluştururken  hem bireysel sağlığı ön planda tuttuk,  hemde damak tadımızı bozmamaya özen gösterdik.

Başta bölgemizde yetişmekte olan salatalık(çubuk hıyarı ) olmak üzere biberiye, yeşilbiber, domates, fasülye, lahana, kelek, kırmızı pancar ve karışık turşu çeşitleri  bulunmaktadır.

NATUREL bir şekilde ürün sunmanın keyfini yaşayan firmamız, gerek festivallerle gerekse muhtelif pazarlama kanallarıyla ünü yurt içinde olduğu kadar yurt dışında da hayli kabul görmüş (ÇUBUK TURŞUSU) ürünlerimiz hijyenik ortamda titiz kontrollerden geçirilerek siz tüketicilerimize sunulmaktadır.

Türk Gıda Kodeksine uygun mamüllerimiz ülke  genelinde  yerel ve ulusal marketlerin reyonlarında yerini almaya başlamıştır.  Çubuk Sanayi Bölgesinde yer alan imalatımız dışında Çubuk içerisinde (Askerlik Şubesi bitişiği ) satış noktamız ve ağırlıklı Ankara olmak üzere Bursa, İzmir, Tokat bölgelerinde ürünlerimiz bol miktarda satış yerlerine ulaşmaktadır. Bölgemizin Turşusu 04.04.2008 tarihi itibarıyla "ÇUBUK TURŞUSU" adı altında markalaşmış ve Türk Patent Enstitüsü  Marka Daire Başkanlığınca Resmi Gazetede yayınlattırılmıştır.  

Gerçek kalite kontrolü  sizler tarafından  olduğu bilinciyle önerilerinize her zaman açık olduğumuzu bildirir,  toptan siparişleriniz için  İrtibat Sayfamızda ki telefonlarla bize ulaşabilir  veya  ana sayfamızda yer alan sipariş formundan istifade edebilirsiniz,  perakende talepleriniz için satış yerlerimize bekleriz. Saygılarımızla...

Kadir ULUS